Kamerové systémy - CCTV

Požiarna signalizácia - EPS

Zabezpečovacie systémy - EZS

Dochádzkové systémy, Prístupové systémy - Access a Turnikety

Závory, automatické brány, parkovacie systémy

Systém kontroly strážnej služby PATROL

Televízna a satelitná technika - SAT & TV

Audiovrátniky - Videovrátniky - Domáce telefóny

Telekomunikačné a dátové siete

Trezory

Silnoprúdové elektroinštalácie

Energy saving systems

Referencie Mesto Malacky
Mesto Malacky


Konvenčné signalizačné zariadenia

Avatar Zväčšiť obrázok

EMA1224  Konvenčná húkačka

EMA (European Multi-Alert) rada pozostáva z konvenčných húkačiek vo vyhotovení ako štandardná a plne funkčná verzia. Všetky húkačky EMA sú vyrobené z červerveného a bieleho ABS. Húkačky sa inštalujú na pätice vo vyhotoveniach IP44 nízko profilové, s montážou na stenu IP55 a IP66 podľa tesnenia. Integrovaný volič hlasitosti redukuje hlasitosť o 15dB(A). Oba stavy (prvý aj druhý) sú polarizované. Plne funkčná verzia umožňuje voľbu 16 rôznych tónov na DIP prepínači.

 

EMA24R  Konvenčný stroboskopický maják

EMA (European Multi-Alert) rada pozostáva z konvenčných majákov vo vyhotovení ako štandardná 2W a vysoko intenzívna 5W verzia. Možná je voľba vyhotovenia tela a šošovky červená a biela, šošovka žltohnedá. Maják má veľko plošnú šošovku na zabezpečenie vysokej viditeľnosti. Majáky sa inštalujú na pätice vo vyhotoveniach IP44 nízko profilové, s montážou na stenu IP55 a IP66 podľa tesnenia.

 

EMA24FRSSR  Konvenčná kombinácia húkačka/maják

EMA (European Multi-Alert) kombinovaná konvečná kombinácia húkačka/maják pozostáva z plne funkčnej húkačky a inštalovaného 0,6W stroboskopického majáka na vrchu húkačky, tak že tvorí kompaktnú jednotku, ktorá pokrýva rovnakú oblasť ako štandardná húkačka. Jednotky kompaktov sú dodávané so zacvakávacími šošovkami červenej a žltohnedej farby. Inštalujú na pätice vo vyhotoveniach IP44 nízko profilové, s montážou na stenu IP55 a IP66 podľa tesnenia.


« Späť