Kamerové systémy - CCTV

Požiarna signalizácia - EPS

Zabezpečovacie systémy - EZS

Dochádzkové systémy, Prístupové systémy - Access a Turnikety

Závory, automatické brány, parkovacie systémy

Systém kontroly strážnej služby PATROL

Televízna a satelitná technika - SAT & TV

Audiovrátniky - Videovrátniky - Domáce telefóny

Telekomunikačné a dátové siete

Trezory

Silnoprúdové elektroinštalácie

Energy saving systems

Referencie Mesto Šaštín
Mesto Šaštín


Adresovateľné signalizačné zariadenia

Avatar Zväčšiť obrázok

SSDHWMSOU  Adresná húkačka s inštaláciou na stenu

SSDHWMSOU  adresná húkačka s inštaláciou na stenu je excelentnou alternatívou konvenčne napájaným zariadeniam, príjmajúcou výkon zo slučky. Úroveň hlasitosti a výber tónov (max. 32 rôznych tónov k dispozícii) je možné jednoducho zvoliť nastavením prepínača na zadnej strane húkačky.

 SSDHWMSSTR Adresná kombinácia húkačka/maják s inštaláciou na stenu


SSDHWMSSTR adresná kombinácia húkačka/stroboskopická lampa je excelentnou alternatívou konvenčne napájaným zariadeniam. Kombinácia húkačka a stoboskopická lampa je vhodná tam, kde je audio signalizáciu poplachu potrebné doplniť svetelnou signalizáciou. Odber zo slučky je minimalizovaný tak, aby nebola potrebná redukcia zariadení na slučke. Dodáva sa rada farebných šošoviek vhodných pre takmer akúkoľvek aplikáciu.

 


SSDHWMSTR  Adresný maják s inštaláciou na stenu

SSDHWMSTR  adresný maják s inštaláciou na stenu je excelentnou alternatívou konvenčne napájaným zariadeniam. Určený je tam, kde je audio signalizácia polachu nepostačujúca na upozornenie na stav požiaru. Nízko odberový zo slučky napájaný maják poskytuje svetelnú signalizáciu. Pri použití s montážnou päticou IP66 a tesnením môže byť použitá v exteriéry.  Dodáva sa rada farebných šošoviek vhodných pre takmer akúkoľvek aplikáciu.

 


SSDHIBSOU  Adresná húkačka s inštaláciou do pätice

SSDHIBSOU húkačka s inštaláciou do pätice ponúka rovnomernejšie rozloženú úroveň zvuku. Jednobodovým pripojením hlásiča a húkačky v pätici sa šetrí montážny čas a cena inštalácie. Verzia zo zabudovaným izolátorom (-P04) umožňuje cenovo výhodný, flexibilný spôsob zónovania systému.       


 

SSDHIBSST  Adresná  kombinácia húkačka/maják s inštaláciou do pätice

 

 

 

 

SSDHIBSST adresná kombinácia húkačka/stroboskopická lampa je excelentnou alternatívou konvenčne napájaným zariadeniam. Jedným adresným bodom je riadené ovládanie majákov a húkačiek, čo umožňuje inštalovať viac zariadení na slučke s pohľadu adresovania. Nastavenie úrovne hlasitosti (nízka, stredná a vysoká) na každom audio zariadení, ponúka flexibilitu s pohľadu kompenzácie úrovne hluku v priestore.


« Späť