Kamerové systémy - CCTV

Požiarna signalizácia - EPS

Zabezpečovacie systémy - EZS

Dochádzkové systémy, Prístupové systémy - Access a Turnikety

Závory, automatické brány, parkovacie systémy

Systém kontroly strážnej služby PATROL

Televízna a satelitná technika - SAT & TV

Audiovrátniky - Videovrátniky - Domáce telefóny

Telekomunikačné a dátové siete

Trezory

Silnoprúdové elektroinštalácie

Energy saving systems

Referencie HSF Malacky
HSF Malacky


Adresovateľné moduly a tlačidlá

Avatar Zväčšiť obrázok

Honeywell TC800 – Vstupné/Výstupné moduly

 

Nová rada vstupno/výstupných modulov patrí do skupiny Series 200 plus s komunikačným protokolom TC800 Honeywell. Jednoduché a kombinované modely sú k dispozícii v rovnakom mechanickom vyhotovení, redukujúcom cenu inštalácie a požadovaný montážny priestor.
Ich jedinečný mechanický návrh umožňuje, že každý môže byť montovaný do skrinky pre montáž na stenu, DIN lištu, alebo akejkoľvek skrinky. Nezávistle od zvolenej metódy montáže sú viditeľné a spredu dostupné pre adresovanie oba adresovacie prepínače. Na uľahčenie montáže pri montáži modulov na lištu DIN je možné objednať sadu predpripravených prepojok. 

 

TC810E1040, TC810E1057  Výstupné adresné moduly na spínanie NN

 

TC810E1040 a TC810E1057-DIN patria do novej skupiny Series 200 plus vstupno/výstupných modulov s komunikačným protokolom TC800 Honeywell.
TC810E1040 je zo slučky napájaný adresný modul na riadenie nedohliadaného dvoj-pólového (jeden v kľudovom stave otvorený, jeden v kľudovom stave zopnutý) výstupu určeného na spínanie 240VAC záťaže. Výstupné relé je bistabilné zariadenie zostávajúce v zapnutom alebo vypnutom stave na povel z riadiacej ústredne. Štandardne je modul dodávaný v skrinke pre montáž na stenu TC810E1040 alebo vo vyhotovení ako modul pre motáž na lištu DIN TC810E1057 (viď. obrázok).

 


TC841E1019  Monitorovací modul konvenčných zón

 

TC841E1019 monitorovací modul konvenčných zón umožňuje pripojenie zón s inštalovanými konvenčnými hlásičmi do adresného systému TC800 Honeywell. Konvenčné zóny môžu byť napájané z analógovej komunikačnej slučky, alebo samostatného zdroja. V prípade napájania zo samostatného zdroja je komunikačná analógová slučka úplne izolovaná od konvenčnej slučky a externého zdroja. Pri použití napájania z adresnej slučky je limitovaný odoberaný prúd a nie je možné využiť funkciu izolátora. 

SSDH500KAC (MCP5A-RP03)  tlačidlový adresný hlásič

 

SSDH500KAC (MCP5A-RP03) je navrhnutý na použitie s radou TC800 Honeywell, ako zariadenie kompatibilné s ústredňami požiarnej signalizácie obsahujúce obvod na  analógovej adresnej komunikácie. Tento model umožňuje tak signalizovanie poplachu na ústreňu požiarneho systému, ako aj lokálnu LED indikáciu o aktivácii. Modely s označením -Ixx majú integrovaný izolátor, poskytujúci ochranu slučky pred skratom.
Môžu byť inštalované buď ako zapustené alebo na stenu montované zariadenia do vnútorného prostredia. Pri montáži zo zapustením v stene (-Fx, -IFx) pasujú do Európskych jedno spínačových inštalačných krabíc, je možné ich tiež inštalovať aj do plastových monážnych krabíc (SR-BOX). Pre montáž na stenu sa dodávajú s plastovou krabicou (-Sx, -ISx).


« Späť