Kamerové systémy - CCTV

Požiarna signalizácia - EPS

Zabezpečovacie systémy - EZS

Dochádzkové systémy, Prístupové systémy - Access a Turnikety

Závory, automatické brány, parkovacie systémy

Systém kontroly strážnej služby PATROL

Televízna a satelitná technika - SAT & TV

Audiovrátniky - Videovrátniky - Domáce telefóny

Telekomunikačné a dátové siete

Trezory

Silnoprúdové elektroinštalácie

Energy saving systems

Referencie VADUAL Moravský sv. Ján
VADUAL Moravský sv. Ján


Dochádzkové terminály

Avatar Zväčšiť obrázok

Dochádzkové terminály I.


TMC/Lite
TERMINÁL S TLAČIDLOVOU KLÁVESNICOU
Nová generácia terminálov rady Multicon určená pre dochádzkové systémy s požiadavkou evidencie osôb na pracoviskách. V spojení s riadiacou jednotkou KMC/E je možné pripojiť až 15 týchto terminálov na 1 dátovú zbernicu RS 485. Využitie zariadenia sa predpokladá v administratívnych budovách a výrobných závodoch.

TPC/Lite
TERMINÁL S DOTYKOVÝM DISPLEJOM
Nová generácia dochádzkových terminálov rady Multicon s komfortným užívateľským rozhraním. Texty na displeji môžu byť zobrazované v rôznych jazykoch. Terminál pracuje v spojení s riadiacou jednotkou KMC/E, kde k jednej jednotke môžu byť pripojené dva terminály. Využitie zariadenia sa predpokladá k evidencii dochádzky pri vstupoch do budov alebo pre evidenciu výrobných operácií vo výrobných halách.

TPC
TERMINÁL S DOTYKOVÝM DISPLEJOM
Terminál určený pre evidenciu dochádzky a výrobných operácií s komfortným užívateľským rozhraním. Robustná konštrukcia a veľký displej predurčujú použitie terminálu v priemyselnom prostredí s veľkou frekvenciou priechodov. Vzhľad displeja a ovládacie funkcie možno prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Terminál pracuje v spojení s riadiacou jednotkou KMC/E, kde k jednej jednotke môžu byť pripojené dva terminály.

TSC/TMC
TERMINÁL S TLAČIDLOVOU KLÁVESNICOU
Štandardný dochádzkový terminál s vlastným riadiacim procesorom a pamäťou. Je možné ho pripojiť do riadiaceho počítača pomocou sériovej linky RS 485 a prevodníkom PS 232-485 (prevedenie TSC). V kombinácii s riadiacou jednotkou KMC/E (prevedenie TMC) je možné terminál začleniť do sieťových systémov. Integrované relé umožňujú ovládať externé zariadenia, napr. dverný zámok alebo turniket. Externe sa dá pripojiť druhý snímač, ktorý umožňuje registrovať obojsmerné priechody. Využitie zariadenia sa predpokladá v menších administratívnych budovách a výrobných prevádzkach.

Dochádzkové terminály II.


iSCAN
TERMINÁL S FAREBNÝM DOTYKOVÝM DISPLEJOM A BIOMETRICKÝM SNÍMAČOM
Tento model predstavuje vrcholnú ponuku v identifikačných termináloch pre dochádzkové a prístupové systémy. Zariadenie je vybavené snímačom karty, biometrickým snímačom odtlačku prsta, ovládacím displejom a grafickým užívateľským rozhraním. Identifikácia osoby môže byť prevedená samostatne (karta alebo odtlačok), alebo oboma spôsobmi naraz, čo zaisťuje maximálny stupeň bezpečnosti. Modulárny vnútorný priestor umožňuje integrovať snímač s rôznymi formátmi podľa druhu požadovanej aplikácie. Terminál pracuje v kombinácii s riadiacou jednotkou KMC/E, ktorá sa dá pripojiť do počítačovej siete. Využitie terminálu sa predpokladá v dochádzkových a evidenčných systémoch pre podniky, korporácie alebo administratívne inštitúcie, vrátane možnosti zabezpečenia vstupov do budov.

iTERM
INTELIGENTNÝ PC TERMINÁL
Terminál určený pre objednávacie a prezenčné miesto v stravovacích aplikáciách. Pomocou ID karty a intuitívneho ovládania sa dá na termináli objednávať stravu, rušiť objednávky, vyberať rôzne druhy jedál z preddefinovaných položiek jedálničku, sledovať stav konta stravníka, popr. ďalšie operácie. Je navrhnutý tak, aby obsluhu mohla robiť akákoľvek osoba bez odborných alebo predchádzajúcich znalostí techniky. Terminál môže byť použitý v kombinácií s príslušným SW aj pre ostatné aplikácie, napr. pokladničný terminál, skladový terminál, informačné miesto s prístupom na intranet, informačné miesto pre výrobné operácie a pod. K identifikácii osôb slúži zabudovaný snímač kariet. Zabudované rozhrania umožňujú pripojiť aj ďalšie periférie ako tlačiareň alebo scaner čiarových kódov. Terminál sa dá pripojiť do PC siete.

iPDA
PRENOSNÝ PDA TERMINÁL
Mobilný dátový terminál na báze prenosného počítača PDA s integrovaným bezkontaktným snímačom kariet a bezdrôtovým pripojením do siete ethernet. V dochádzkových systémoch slúži pre kontrolu a evidenciu osôb v miestach, kde nie je možná inštalácia klasických terminálov. Jedná sa napr. o vozové vrátnice alebo kontrolné stanovište v areáli firiem. Obsluhu prevádza informátor alebo pracovník ochrany. Ďalšou výhodou tohoto zariadenia je hromadný zber dát v teréne, možnosť on-line spojenia s databázou, mobilita a vysoký komfort obsluhy. Funkcie zariadenia môžu byť rôzne podľa príslušnej SW aplikácie nahranej v zariadení.

ACTAtek
AUTONÓMNY BIOMETRICKÝ TERMINÁL
Špeciálny terminál pre prístupové systémy, ktorý umožňuje identifikáciu osôb odtlačkom prstu. Je vhodný pre malé aplikácie ako kontrolné miesto pre obmedzený prístup osôb do vytipovaných priestorov. Terminál sa pripája do siete ethernet a nevyžaduje špeciálne SW vybavenie. Je vybavený vlastným webserverom a všetky funkcie sú dostupné pomocou štandardného webového prehliadača. Vnútorné relé umožňuje ovládať napr. dverný zámok, elektromagnet alebo turniket. Na tlačidlovej klávesnici je možné zadávať jednotlivých užívateľov, prepínať módy vstupu IN/OUT a ďalej voliť funkcie F1-F10. Zariadenie má jednoduchú montáž a obsluhu.


« Späť