Kamerové systémy - CCTV

Požiarna signalizácia - EPS

Zabezpečovacie systémy - EZS

Dochádzkové systémy, Prístupové systémy - Access a Turnikety

Závory, automatické brány, parkovacie systémy

Systém kontroly strážnej služby PATROL

Televízna a satelitná technika - SAT & TV

Audiovrátniky - Videovrátniky - Domáce telefóny

Telekomunikačné a dátové siete

Trezory

Silnoprúdové elektroinštalácie

Energy saving systems

Referencie VADUAL Moravský sv. Ján
VADUAL Moravský sv. Ján


Ústredne

Avatar Zväčšiť obrázok

Ústredne Sinteso™ FC2020 a FC2040

Ústredne Sinteso™, či už malé a kompaktné, alebo modulárne s možnosťou úpravy, sú srdcom celého systému. Spracúvajú všetky správy zo systému, spúšťajú poplach a komplexné riadiace procesy. Mimoriadne jednoduché používateľské rozhranie s podporou pre používateľa vám umožní rýchlu kontrolu stavu systému, či už lokálne, alebo pomocou diaľkového prístupu. Keďže požiadavky závisia od budovy a od aplikácie, pre rôzne oblasti použitia sú k dispozícii aj rôzne ústredne požiarnej signalizácie.


FC2020 - ústredňa pre menšie aplikácie

Ústredne Sinteso™ FC2020

Ústredňa EPS FC2020 je kompaktná a má malé rozmery. Možno k nej pripojiť dve kruhové hlásičové linky Sinteso alebo štyri otvorené linky s kapacitou 252 zariadení siete FDnet, ako sú požiarne hlásiče, vstupno/výstupné moduly a informačné displeje a panely. Pomocou siete FCnet je možné ústredňu FC2020 spojiť s inými ústredňami Sinteso alebo ovládacími terminálmi FT2040. Svojou kapacitou je vhodná pre menšie aplikácie.


FC2040 - ústredňa pre stredne veľké aplikácie

 
Ústredne Sinteso™ FC2040

Ústredňa EPS FC2040 je kompaktná a má malé rozmery. Možno k nej pripojiť štyri kruhové hlásičové linky Sinteso alebo osem otvorených liniek s kapacitou 504 zariadení siete FDnet, ako sú požiarne hlásiče, vstupno/výstupné moduly a informačné displeje a panely. Pomocou siete FCnet je možné ústredňu FC2040 spojiť s inými ústredňami Sinteso alebo ovládacími terminálmi FT2040. Svojou kapacitou je vhodná pre stredne veľké aplikácie.


« Späť